Rozstrzygnięcie konkursu na film o Wydziale Filologicznym "Humana wczoraj i dziś"

Jury konkursy Humana wczoraj i dziś w składzie:

• prof. UG, dr hab. Andrzej Ceynowa – dziekan Wydziału Filologicznego
  • Leszek Kopeć – dyrektor Gdyńskiej Szkoły Filmowej
  • prof. UG, dr hab. Krzysztof Kornacki – przewodniczący jury
  • prof. dr hab. Mirosław Przylipiak
  • prof. UG, dr hab. Jerzy Szyłak
  • prof. UG dr hab. Paweł Sitkiewicz
  • dr Anna Malcer-Zakrzacka

na posiedzeniu w dniu 14 stycznia 2016 po obejrzeniu, wnikliwej analizie przedstawionych filmów i burzliwej dyskusji przyznało trzy nagrody.

W kategorii film promocyjny:

1. Wprowadzenie, Dominiki Koliszewskiej – 3 tys. zł
  2. Oda, Sebastiana Szewczykowskiego – 2 tys. zł
  3. nie przyznano

W kategorii film dokumentalny:

Bunt wiecznie żywy, Kamila Bryla, Radosława Kuklińskiego – wyróżnienie 1 tys. zł

Narodzone filmy będą wykorzystywane w pakiecie promocyjnym Wydziału Filologicznego umieszczone m.in. na ekranach promocyjnych na Wydziale Filologicznym, płytach promocyjnych dystrybuowanych wśród kandydatów na studia, na stronie internetowej, wyświetlane podczas dni otwartych i uroczystości wydziałowych.

Laureatom serdeczne gratulujemy!

Data publikacji: poniedziałek, 18. Styczeń 2016 - 12:40; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 19. Styczeń 2016 - 12:31; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka