Nowe uprawnienia dla Wydziału Filologicznego do nadawania stopnia naukowego doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie kulturoznawstwo

Z radością informujemy, że Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego decyzją Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów z dnia 23 listopada 2015 otrzymał uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie kulturoznawstwo.

Szczególnie serdecznie gratulujemy Katedrze Kulturoznawstwa i prof. dr. hab. Mirosławowi Przylipiakowi kierownikowi Katedry Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej koordynatorowi wniosku do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów.

uprawnienia

Data publikacji: poniedziałek, 30. Listopad 2015 - 12:28; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 30. Listopad 2015 - 12:46; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka