Dr Marta Tymińska specjalistka od gier z wykładem w Okinawan Institute of Science and Technology w Japonii

Dr Marta Tymińska z Zakładu Filmu i Mediów w Instytucie Badań nad Kulturą na Wydziale Filologicznym wygłosiła gościnny wykład w Okinawan Institute of Science and Technology (OIST). Nasza specjalistka od gier wystąpiła w Japonii z wykładem nt. potencjału gier przytulnych (ang. Cozy games) na zaproszenie dr Ekateriny Sangatiui Federico Sangati. Wykład stał się okazją do rozmów nt. współpracy japońskiej instytucji zajmującej się nowoczesnymi technologiami z humanistyką uprawianą na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: piątek, 27. Wrzesień 2024 - 18:04; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 27. Wrzesień 2024 - 18:09; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka