Szkolenie z ochrony własności intelektualnej - zaliczenie w II terminie
Test umożliwiający zaliczenie w II terminie obowiązkowego szkolenia z Ochrony własności intelektualnej zostanie udostępniony od godziny 8.00 w dniu 3 września do godziny 21.00 w dniu 5 września w zespole Teams"Ochrona własności intelektualnej II termin" Test będzie można wypełnić tylko jednokrotnie!
Szkolenie z ochrony własności intelektualnej jest obowiązkowe i niezbędne do ukończenia studiów. W szkoleniu, zgodnie z obowiązującymi planami studiów, muszą wziąć udział wszyscy studenci pierwszego roku studiów pierwszego i drugiego stopnia, zarówno stacjonarnych, jak i niestacjonarnych.
Brak zaliczenia szkolenia z ochrony własności intelektualnej jest równoznaczne z nieuzyskaniem zaliczenia w danym semestrze.
W sprawach zaliczeń, przepisywania zaliczeń oraz wszelkich innych proszę się kontaktować tylko i wyłącznie ze swoim Dziekanatem a nie z wykładowcą!