Przyjmowanie zgłoszeń studentów do Rady Wydziału Filologicznego UG na kadencję 2024-2028

Ogłoszenie o przyjmowaniu zgłoszeń studenckich kandydatur

do Rady Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego na kadencję 2024–2028

Rada Samorządu Studentów Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego informuje o możliwości zgłaszania kandydatur studentów do Rady Wydziału Filologicznego kadencji 2024–2028.

Zgłoszenia można nadsyłać do 26 maja 2024 roku za pośrednictwem formularza znajdującego się pod adresem: https://forms.office.com/e/VrMdQP35R3

W celu wypełnienia formularza online konieczne jest zalogowanie się na studenckie konto w serwisie Office 365 (dane do logowania znajdują się w Portalu Studenta w zakładce Office 365). W formularzu należy podać swoje dane oraz uzasadnić swoją kandydaturę.

Osoby wyrażające wolę zostania członkami RW powinny pozostawać dyspozycyjne w czasie, gdy odbywają się posiedzenia RW, by móc w nich uczestniczyć.

Rada Samorządu Studentów

Wydziału Filologicznego

Uniwersytetu Gdańskiego

Data publikacji: wtorek, 21. Maj 2024 - 07:35; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 24. Maj 2024 - 11:35; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka