Podcast z cyklu "Za kulisami" z Piotrem Biedroniem

Za nami premiera dziesiątego odcinka podcastu ZA KULISAMI! Tym razem naszym gościem jest aktor Teatru Wybrzeże, Piotr Biedroń. Zapraszamy do wysłuchania zapisu spotkania, które odbyło się 20 marca 2023 roku w Sali Teatralnej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Z Piotrem Biedroniem rozmawialiśmy o wieloletniej miłości do trójmiejskiej sceny, procesie pracy nad rolą, relacjach na linii aktor-reżyser czy pracy pedagogicznej w Studium Wokalno-Aktorskim im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Tematem spotkania były również kulisy powstawania, takich spektakli jak: Amatorki, Śmierć komiwojażera, Wesołe kumoszki z Windsoru oraz współpraca z Eweliną Marciniak, Janem Klatą, Mirosławem Baką i Katarzyną Figurą. Rozmowę moderowali Daniela Jagiełło, Klaudia Laskowska i Antoni Zander.

biedron

Podcastu (tworzonego przez Centrum Teatralne UG i Koło Naukowe Teatrologów Brikolaż) można słuchać na Spotify, Apple Podcasts i na koncie ZA KULISAMI na YouTube.

Premiera jedenastego odcinka za dwa tygodnie – 30 maja, godzina 18.00.

Data publikacji: piątek, 17. Maj 2024 - 09:23; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Maj 2024 - 08:10; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka