Dr Irena Chawrilska profesorem wizytującym na University of Toronto

Dobiega końca roczny pobyt dr Ireny Chawrilskiej z Instytutu Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym w roli profesora wizytującego na University of Toronto (UofT) w Department of Slavic Languages and Literatures.

– Możliwość pracy ze studentami UofT niezwykle wzbogaciła mój warsztat dydaktyczny i umiejętności pracy w grupie wielokulturowej. Każde z pięknych spotkań ze studentkami i studentami zachowam w pamięci na długo. Zarówno regularne zajęcia, dodatkowe warsztaty, jak i praca tutorska dały mi ogromną satysfakcję, a otoczenie UofT liczne inspiracje do pracy badawczej – mówi dr Chawrilska.

Wydział Języków i Literatur Słowiańskich na Uniwersytecie w Toronto oferuje szeroką gamę kursów z zakresu językoznawstwa słowiańskiego, języków: rosyjskiego, polskiego, ukraińskiego, czeskiego i słowackiego, bośniackiego, chorwackiego i serbskiego, a także z zakresu literatury, kultury i filmu krajów słowiańskich.

 
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 13. Maj 2024 - 13:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 13. Maj 2024 - 13:15; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka