Konkurs Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Doskonała Nauka II"

z

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło konkurs do programu "Doskonała Nauka II" - moduły „Wsparcie konferencji naukowych” i „Wsparcie monografii naukowych”.

Celem głównym Programu jest wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki oraz innych jednostek organizacyjnych działających na rzecz upowszechniania nauki w realizacji projektów mających na celu prezentację osiągnięć naukowych, w tym najnowszych wyników badań naukowych lub prac rozwojowych, przez organizację konferencji naukowych, wydawanie monografii naukowych lub ich tłumaczenie na języki kongresowe.

W ramach tego konkursu, wnioskodawcy mają możliwość zgłoszenia maksymalnie 3 wniosków w ramach każdego modułu.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przesłanie w terminie do dnia 17 maja 2024 r. na adres: projekty@ug.edu.pl informacji z poszczególnych wydziałów i jednostek na temat planowanego udziału w konkursie. Po tym terminie odbędzie się posiedzenie komisji, która z przesłanych propozycji wyłoni projekty, które zostaną złożone z ramienia Uniwersytetu Gdańskiego. O wynikach poinformujemy Państwa 20 maja 2024 r.

Data publikacji: piątek, 10. Maj 2024 - 10:03; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 10. Maj 2024 - 10:19; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka