Ogłoszenie wyników konkursu z okazji 250-lecia urodzin Caspara Davida Friedricha

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu "Caspar David Friedrich  - 250. rocznica urodzin" dla studentów uczelni wyższych Trójmiasta. Celem konkursu było uczczenie pamięci o artyście oraz zainspirowanie do współczesnej interpretacji Jego twórczości np. z jednym wybranym Celem Zrównoważonego Rozwoju.

Nagrodzeni zostali:

1 miejsce: Anna Drywa (Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku)

2 miejsce: Aleksandra Kurzych, Natalia Zalewska (Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku)

3 miejsce: Anna Drywa, Małgorzata Wojda (Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku)

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, a autorkom nagrodzonych prac gratulujemy!

Wszystkich zwycięzców i uczestników konkursu zapraszamy na otwarcie wystawy prac konkursowych w dniu 28 maja 2024 na godzinę 13:00 do Budynku Neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego przy ulicy Wita Stwosza 51 (parter).

Zaproszenie jest otwarte dla wszystkich!

Zwycięskie prace

Data publikacji: poniedziałek, 6. Maj 2024 - 08:05; osoba wprowadzająca: Monika Szafrańska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 6. Maj 2024 - 08:07; osoba wprowadzająca: Monika Szafrańska