Pokonkursowa wystawa "Patrzeć z bliska" i ekspozycja poświęcona twórczości Philippe'a Claudel'a

wystawa

Zapraszamy na otwarcie wystawy pokonkursowej "Patrzeć z bliska" oraz ekspozycja poświęcona twórczości Philippe'a Claudel'a w czwartek 25 kwietnia w holu na parterze budynku Neofilologii Wydziału Filologicznego, ul. Wita Stwosza 51. Wystawę można będzie oglądać do 16 czerwca 2024.

Konkurs fotograficzny ‘Patrzeć z bliska’, organizowany w ramach programu FLEvolution przy współpracy z Alliance Française w Gdańsku, zagłębia się w artystyczny świat Philippe'a Claudela, współczesnego francuskiego pisarza i reżysera filmowego. Głęboka introspekcja rzeczywistości, tak charakterystyczna dla artysty, jest również widoczna w prezentowanych pracach laureatów: fascynacja detalem, zatrzymanie chwil i piękno skryte w każdym momencie codzienności. Te zdjęcia nie tylko przedstawiają obrazy, ale także przekazują emocje, opowieści i tajemnice. Zapraszają do zanurzenia się w równoległy świat, gdzie skadrowana rzeczywistość odsłania nowe oblicze. Zapraszamy do tej wizualnej podróży.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 17. Kwiecień 2024 - 10:43; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 22. Kwiecień 2024 - 09:24; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka