"GlottoTalk" z prof. UG Zenonem Licą - "Nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego w edukacji wczesnoszkolnej"

"GlottoTalk" to cykl spotkań z naukowcami i ekspertami specjalizującymi się w badaniach z zakresu glottodydaktyki polonistycznej. Raz w miesiącu Akademickie Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców UG zaprasza do wysłuchania wystąpienia poświęconego aktualnym zagadnieniom dotyczącym nauczania języka polskiego jako obcego i drugiego w Polsce i w świecie, a także zachęca do wzięcia udziału w dyskusji dotyczącej poruszanego tematu. Spotkania w ramach cyklu "GlottoTalk" są okazją do wspólnej refleksji nad funkcjonowaniem glottodydaktyki jako autonomicznej dziedziny nauki, jak też nad wyzwaniami, które stoją przed nauczycielami języka polskiego jako obcego w ich codziennej pracy.

W siódmym odcinku z cyklu "GlottoTalk" udział wziął dr hab. Zenon Lica, prof. UG. Temat jego wystąpienia: Nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego w edukacji wczesnoszkolnej.

Data publikacji: środa, 10. Kwiecień 2024 - 11:53; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 16. Kwiecień 2024 - 11:39; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka