Trzecia edycja Akademickiego Budżetu Obywatelskiego Uniwersytetu Gdańskiego – zgłoś swój pomysł!

ABO

Akademicki Budżet Obywatelski Uniwersytetu Gdańskiego (”ABO UG”) to projekt w ramach którego pracownicy, studenci i doktoranci UG już od 2 kwietnia mogą ponownie zgłaszać swoje pomysły na rozwój uczelni.

Zgłaszanie projektów odbywa się w formie elektronicznej w portalu pracownika lub na stronie internetowej abo.ug.edu.pl.

Na realizację w edycji 2024 przeznaczono pulę środków w kwocie 200 tys. zł, przypadającą w równej wysokości po 100 tys. zł na projekty zgłaszane przez pracowników, oraz 100 tys. zł na te zgłaszane przez studentów i doktorantów.

Na zgłaszanie swoich pomysłów autorzy mają czas do 30 kwietnia br. Koszt jednego projektu nie może przekroczyć kwoty 50 tys. zł. Wnioskodawca ma możliwość zgłoszenia dowolnej liczby projektów.

Głosowanie odbędzie się w terminie od 21 do 28 października, a wyniki poznamy do 07 listopada br.

Regulamin i najważniejsze informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej abo.ug.edu.pl.

Zachęcamy też do zapoznania się z artykułem o trzeciej edycji ABO UG, dostępnym na stronie aktualności UG pod tym linkiem.

The third edition of the Academic Civic Budget of the University of Gdańsk has launched - submit your idea!

Academic Civic Budget of the University of Gdansk ("ABO UG") is a project in which employees, students and PhD students of the University of Gdańsk will be able to submit their ideas for the development of the University from the 2nd of April.

Projects can be submitted electronically through the employee portal, or online at abo.ug.edu.pl.

For non-Polish speakers interested in submitting a project in the Academic Civic Budget, we will explain the rules of participation and provide assistance in completing the project application.

For the 2024 edition, a pool of funds of PLN 200 thousand has been allocated, divided equally into PLN 100 thousand for projects submitted by employees, and PLN 100 thousand for those submitted by students and PhD students.

Authors have time until April 30, to submit their ideas. The cost of one project cannot exceed PLN 50 thousand. Applicants can submit any number of projects.

Voting will take place from October 21–28, and the results will be known by November 07.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: środa, 3. Kwiecień 2024 - 13:08; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 4. Kwiecień 2024 - 11:30; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka