Wykład dr Elżbiety Wnuk-Lisowskiej z Instytutu Religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Katedrze im. M. Janion pt. "Hafiz i zaskakujące skutki islamskiej rewolucji – Iran od środka"

Prof. dr hab. Mariusz Ziółkowski, który objął na Uniwersytecie Gdańskim w roku akademickim 2023/2024 Katedrę im. Marii Janion, zaprasza na wykład dr Elżbiety Wnuk-Lisowskiej z Instytutu Religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Oddziału Polskiego the Explorer Club pt. "Hafiz i zaskakujące skutki islamskiej rewolucji – Iran od środka".

Spotkanie, z cyklu "Piątek na Historycznym", odbędzie się 22 marca 2024 r. o godz. 11.30 w auli 1.48 na Wydziale Historycznym UG przy ul. Wita Stwosza 55 w Gdańsku.

wyład

Więcej informacji o prelegentce i tematyce wykładu na stronie Wydziału Historycznego: prof. dr hab. Mariusz Ziółkowski zaprasza na wykład dr Elżbiety Wnuk-Lisowskiej | Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego

Data publikacji: piątek, 15. Marzec 2024 - 08:17; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 15. Marzec 2024 - 12:34; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka