Profesor Małgorzata Jarmułowicz rekomendowana przez Radę Wydziału Filologicznego na stanowisko dziekana

Miło nam poinformować, że kandydatka

na stanowisko dziekana Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego

dr hab. Małgorzata Jarmułowicz, prof. UG,

na posiedzeniu Rady Wydziału w dniu 12 marca 2024

uzyskała rekomendację na to stanowisko na kadencję 2024-2028.

Profesor Małgorzata Jarmułowicz rekomendowana przez Radę Wydziału Filologicznego na stanowisko Dziekana

W tajnym głosowaniu wzięło udział 90 członków Rady Wydziału Filologicznego. Oddano 83 głosy - za, 3  głosy - przeciw i 4 - wstrzymujące.

Pani Profesor Małgorzacie Jarmułowicz serdecznie gratulujemy mocnego mandatu i życzymy przyszłej owocnej pracy na rzecz Wydziału Filologicznego!

Galeria zdjęć z udzielenia przez Radę Wydziału rekomendacji na stanowisko dziekana prof. Małgorzacie Jarmułowicz:

Data publikacji: wtorek, 12. Marzec 2024 - 12:30; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 15. Marzec 2024 - 09:19; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka