Studenckie wybory do Rady Wydziału Filologicznego 2020-24 - zgłaszanie kandydatur

Ogłoszenie o przyjmowaniu zgłoszeń studenckich kandydatur

do Rady Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego

na kadencję 2020–2024

Rada Samorządu Studentów Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego informuje o możliwości zgłaszania kandydatur studentów do Rady Wydziału Filologicznego kadencji 2020–2024.

Zgłoszenia można nadsyłać w dniach od 28 lutego do 8 marca 2024 roku za pośrednictwem formularza znajdującego się pod adresem: https://forms.office.com/e/q6zgFCu4ZC

W celu wypełnienia formularza online konieczne jest zalogowanie się na studenckie konto w serwisie Office 365 (dane do logowania znajdują się w Portalu Studenta w zakładce Office 365). W formularzu należy podać swoje dane oraz uzasadnić swoją kandydaturę.

Osoby wyrażające wolę zostania członkami RW powinny pozostawać dyspozycyjne w czasie, gdy odbywają się posiedzenia RW, by w nich uczestniczyć.

Data publikacji: poniedziałek, 4. Marzec 2024 - 11:56; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Marzec 2024 - 12:31; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka