Spotkanie z cyklu ZA KULISAMI z Marcinem Miodkiem

Zapraszamy na spotkanie otwarte z aktorem Teatru Wybrzeże Marcinem Miodkiem, które odbędzie się 11 marca (poniedziałek) o godzinie 16.30, w Sali Teatralnej na Wydziale Filologicznym, budynek Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51.

Marcin Miodek spotkanie

Z Marcinem Miodkiem porozmawiamy o komediowym emploi, pracy nad rolą w teatrze i przed kamerą oraz doświadczeniach zdobytych na trójmiejskiej scenie. Tematem spotkania będą kulisy powstawania takich spektakli: jak Awantura w Chioggi, Śmierć komiwojażera, Życie intymne Jarosława czy Wesołe kumoszki z Windsoru z fenomenalną rolą Tumana. Zapytamy o pracę na planach seriali Emigracja XD i Camera Cafe. Nowe parzenie. Nawiążemy również do aktywności naszego gościa w mediach społecznościowych, czyli kreacji Doktora Pipy.

W drugiej części wydarzenia zaplanowaliśmy pytania od publiczności.

• Spotkanie organizowane jest przez Centrum Teatralne UG oraz Koło Naukowe Teatrologów Brikolaż w ramach cyklu spotkań teatralnych ZA KULISAMI.
  • Prowadzenie: Elio Słomiński, Hania Klinkosz i Oliwia Owczarek (studenci II roku Wiedzy o teatrze)

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 4. Marzec 2024 - 10:03; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 7. Marzec 2024 - 08:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka