Konferencja "Decolonizing Futures: Transforming an Era of Environmental Catastrophe, Poverty, Hatred, Discrimination and Violence into an Era of Hope" - przyjmowanie zgłoszeń

Dr Sylwia Dobkowska z Pracowni Badawczej Between.Pomiędzy w Instytucie Anglistyki i Amerykanistyki  bierze udział w organizacji konferencji na Okinawie w Japonii.

Konferencja pod tytułem  "Decolonizing Futures: Transforming an Era of Environmental Catastrophe, Poverty, Hatred, Discrimination and Violence into an Era of Hope" odbędzie się na Meio University 12-15.07.2024 i jest organizowana przez Centre for Environmental and Minority Policy Studies i Meio University.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń, więcej informacji znajduje się w linku poniżej. CFP:

Data publikacji: poniedziałek, 26. luty 2024 - 13:57; osoba wprowadzająca: Małgorzata Nehring Ostatnia zmiana: poniedziałek, 26. luty 2024 - 13:58; osoba wprowadzająca: Małgorzata Nehring