Wykład pt. "Efektywność w tworzeniu zespołów badawczych"

W ramach działań Europejskiej Karty Naukowca mamy przyjemność zaprosić społeczność naszego uniwersytetu na hybrydowy wykład pt. "Efektywność w tworzeniu zespołów badawczych", który poprowadzi dla Państwa Piotr Strus - dyplomowany lekarz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uznany w świecie twórca startupu, autor nowatorskich pomocy terapeutycznych, przy aktywnym wsparciu Edyty Madej, dokonującej symultanicznego zapisu graficznego wykładu- trenerki m.in. myślenia wizualnego i kreatywnego - współpracującej od wielu lat z UG.

Wykład w formule hybrydowej (dwóch prowadzących zlokalizowanych stacjonarnie i online) odbędzie się na Wydziale Filologicznym po raz pierwszy.

Termin wydarzenia: 22 lutego (czwartek) g. 13.15-14.45 w sali 023, w budynku Neofilologii.

Warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy tych, którym udaje się stworzyć efektywne zespoły badawcze i zabłysnąć innowacjami.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wypełnienie do 31 stycznia formularza (wejściówki) dotyczącego wykładu:

Data publikacji: wtorek, 23. Styczeń 2024 - 14:11; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 23. Styczeń 2024 - 14:11; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka