Wykład Małgorzaty Szwaj "The Good, the Bad and Your Own: Practical Language Learnig Stategies"

Co ma wspólnego pizza i nasz mózg? Jaki wpływ ma ósemka na nasze możliwości przyswajania wiedzy? Co znaczy CWTCH i czy trzeba być Walijczykiem, żeby umieć to robić? Tego wszystkiego mogliśmy dowiedzieć się z wykładu Małgorzaty Szwaj, lektorki języka angielskiego, trenerki, autorki podręczników języka angielskiego, współzałożycielki szkoły językowej English Unlimited i International College – zatytułowanego The Good, the Bad and your own: Practical Language Learning Strategies, który odbył się 18.01.2023 na Wydziale Filologicznym. Motyw przewodni wykładu – pizza – stał się też motywem przewodnim poczęstunku po wykładzie.

Spotkanie było częścią projektu Humanistic Language Teaching Digital (Humanistic Language Teaching (hlt.digital), w ramach którego  toczą się prace nad platformę poświęconą autorom, nauczycielom, metodykom, którzy od ponad 50 lat współtworzyli tzw. nurt humanistyczny w nauczaniu języka angielskiego. Platforma, która będzie gotowa w lutym 2024, ma spełniać rolę czysto edukacyjną (będzie działała jako Open Source) i jest niezależna od wydawnictw oraz komercyjnych instytucji edukacyjnych.

Nad organizacją wydarzenia czuwali studenci z Koła Naukowego EDUKATORY, którego opiekunką jest dr Magdalena Wawrzyniak-Śliwska z Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: czwartek, 18. Styczeń 2024 - 10:49; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 23. Styczeń 2024 - 12:50; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka