Spotkanie z kompozytorem Pawłem Mykietynem z cyklu "Za kulisami"

Od wieloletniej współpracy z Krzysztofem Warlikowskim po sukcesy na polu muzyki filmowej. Paweł Mykietyn to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kompozytorów współczesnej muzyki klasycznej. Już 20 listopada w budynku Neofilologii UG artysta opowie o swojej muzycznej drodze. Zapraszamy o godz. 16:30 do sali nr 021.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do rozmowy na temat tworzenia muzyki do teatru i filmu. Gość Uniwersytetu Gdańskiego opowie o swoich inspiracjach, poszczególnych etapach procesu twórczego i wpływie postępu technologicznego na codzienną pracę. Podczas dyskusji poruszony zostanie temat przyszłości muzyki oraz współpracy z Jerzym Skolimowskim, Małgorzatą Szumowską i Andrzejem Wajdą.

W drugiej części wydarzenia głos zabierze publiczność.

Spotkanie organizowane jest przez Centrum Teatralne UG oraz Koło Naukowe Teatrologów Brikolaż w ramach cyklu spotkań teatralnych ZA KULISAMI.

Prowadzenie: Ida Bąbelek i Elio Słomiński (studenci II roku Wiedzy o teatrze)

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Spotkanie

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/3gvoyGeTu

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 13. Listopad 2023 - 12:05; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 22. Listopad 2023 - 17:17; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka