Praktyki studenckie w Centrum Filmowym im. Andrzeja Wajdy

Studentki i studenci! Mamy dla was ważne ogłoszenie! Rozpoczynamy nabór na: 𝗣raktyki w 𝗖entrum Filmowym 𝗨𝗚 im. 𝗔. 𝗪ajdy

Praktyki studenckie w Centrum Filmowym im. Andrzeja Wajdy

Interesują nas przede wszystkim osoby nastawione na praktyczne działanie. ☑ Pasjonuje Cię fotografia lub operatorka? ☑ Chcesz uczestniczyć w programowaniu, organizowaniu, prowadzeniu filmowych pokazów, przeglądów i seminariów? ☑ Potrafisz tworzyć grafiki i animacje? ☑ Dobrze montujesz lub masz ambicje tworzenia własnych filmów? ☑ A może bardzo chcesz się tego nauczyć?

To świetnie - koniecznie napisz o tym w swoim CV i wyślij je nam najpóźniej 𝗱𝗼 𝗰𝘇𝘄𝗮𝗿𝘁𝗸𝘂 (𝟭𝟮.𝟭𝟬.) 𝗱𝗼 𝗴𝗼𝗱𝘇. 𝟮𝟬:𝟬𝟬 na adres 𝗰𝗲𝗻𝘁𝗿𝘂𝗺.𝗳𝗶𝗹𝗺𝗼𝘄𝗲@𝘂𝗴.𝗲𝗱𝘂.𝗽𝗹. Liczba miejsc jest ograniczona, ale wierzymy, że to właśnie Ty do nas dołączysz!

Mile widziane załączone portfolio do CV.

Praktyki studenckie w Centrum Filmowym im. Andrzeja Wajdy

🎥 Centrum Filmowe Uniwersytetu Gdańskiego im. Andrzeja Wajdy to jednostka koordynująca wszystkie istniejące działania związane z kulturą filmową na kampusie. Poza organizowaniem regularnych pokazów filmowych, zajmujemy się również dofinansowaniem filmów studenckich, rentalem sprzętu filmowego i tworzeniem filmów dla różnych instytucji - na przykład dla gdańskiego Teatru Wybrzeże.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 9. Październik 2023 - 11:54; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. Październik 2023 - 12:40; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka