Niezbędnik Studenta pierwszego roku na UG - obejrzyj film

Studenci I roku właśnie rozpoczęli przygodę na Uniwersytecie Gdańskim, Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej chce Wam pomóc w jak najlepszym przejściu przez ten ważny etap życia. Przygotowaliśmy niezbędnik studenta pierwszego roku, pełen informacji, które pomogą wam odnaleźć się na uczelni i czerpać z niej pełnymi garściami.
W niezbędniku znajdziecie odpowiedzi na takie pytania jak:
• Jakie formalności należy załatwić z dziekanatem na wydziale?
• Jak uzyskać stypendium?
• Jak odbyć praktyki?
• Jak skorzystać z wymiany zagranicznej?
• Jak zorganizować sobie czas po zajęciach?
Koniecznie obejrzyjcie film przygotowany przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG. Tam znajdziecie cenne wskazówki i inspiracje od doświadczonych studentów oraz pracowników uczelni.
Ponadto zachęcamy do zapoznania się ze szkoleniem z praw i obowiązków studenta dostępnego na Portalu Edukacyjnym. Szkolenie jest „pigułką” najważniejszych informacji, dzięki którym poznacie swoje prawa jako studenci, a także obowiązki, które musicie wykonać.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: środa, 27. Wrzesień 2023 - 12:23; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 27. Wrzesień 2023 - 12:25; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka