Escape Room - Open Access - zaproszenie do zabawy edukacyjnej

Od wielu lat w ostatnim tygodniu października odbywa się International Open Access Week, w ramach którego organizowane są wydarzenia służące podniesieniu świadomości w zakresie Otwartej Nauki.

W związku z tym Biuro Nauki Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do uczestnictwa w interaktywnej, grupowej zabawie edukacyjnej Escape Room - Open Access.

• Kiedy?  25.10.2023 (środa) w godzinach 9:00 – 15:00
  • Gdzie? Budynek Neofilologii Wydziału Filologicznego UG (sala 371)
  • Dla kogo? Pracownicy, doktoranci, studenci (dwa zespoły ośmioosobowe)

Maksymalny czas gry to 120 minut. Zgłoszenia przyjmowane są na adres mailowy biuro.nauki@ug.edu.pl do dnia 15.10.2023 roku.

Dear Academia,

For many years now, the last week of October has been dedicated to International Open Access Week, with events to raise awareness of Open Science.

Therefore, the Office of Science of the University of Gdańsk invites you to participate in an interactive group educational game Escape Room - Open Access.

• When?  25.10.2023 (Wednesday) from 9:00 - 15:00
  • Where? Neophilology Building of the University of Gdańsk (room 371)
  • For whom? Staff, doctoral students, students (two teams of eight)

The maximum playing time is 120 minutes. Applications are accepted at the email address: biuro.nauki@ug.edu.pl until 30.09.2023.

Please feel free to contact us if you have any questions.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: piątek, 1. Wrzesień 2023 - 09:46; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. Październik 2023 - 12:38; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka