Praca licencjacka Julii Janiak wyróżniona w konkursie prac dyplomowych z zakresu współpracy gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej i Chińskiej Republiki Ludowej

Miło nam poinformować, że praca licencjacka Julii Janiak, studentki Wydziału Filologicznego pt.  "Miękka siła Chin – Wpływ Soft Power na wizerunek Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce", napisana pod kierunkiem dr. Tomasza Bielińskiego w Instytucie Rusycystyki i Studiów Wschodnich UG, została wyróżniona podczas VII edycji konkursu prac dyplomowych z zakresu współpracy gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej i Chińskiej Republiki Ludowej, organizowanego przez Polsko-Chińską Radę Biznesu.

Nagrodę, jaką było stypendium na studia magisterskie na wybranej uczelni w Chinach wręczył laureatce osobiście Ambasador Chińskiej Republiki Ludowej, Sun Linjiang. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się we 14 czerwca 2023 r. w Ambasadzie ChRL w Warszawie. Głównym celem pracy była identyfikacja kluczowych narzędzi działania chińskiego soft power i ich wpływu na kreowanie opinii publicznej o Chińskiej Republice Ludowej w Polsce i na świecie.

Naszej studentce serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: czwartek, 27. Lipiec 2023 - 09:11; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 21. Wrzesień 2023 - 11:04; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka