V edycja „Atelier littéraire” – audycja na temat spotkań w Radiu Gdańsk

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji w Radiu Gdańsk pt. "Zakręceni wokół sztuki" pod redakcją Iwony Demskiej z gościnnym udziałem studentek II roku Filologii romańskiej na Wydziale Filologicznym UG: Julii Frycy i Magdy Wójciak oraz dr Katarzyny Kotowskiej.

Audycja poświęcona jest V edycji spotkań „Atelier littéraire”. W tym roku wydarzeni zaplanowano na 11 i 12 maja 2023 i będzie miało wyjątkowy charakter, gdyż gościem specjalnym będzie wybitny francuski pisarz, Hervé Le Tellier, autor bestsellerowej książki „Anomalia”, która otrzymała prestiżową nagrodę Goncourtów w 2021 roku.

Data publikacji: wtorek, 9. Maj 2023 - 09:21; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 9. Maj 2023 - 09:22; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka