Studenci linii fińskiej z wizytą u Ambasadora Finlandii

W kwietniu na zaproszenie JE Päivi Laine studenci skandynawistyki linii językowej fińskiej wraz ze swoimi wykładowcami złożyli wizytę w rezydencji Ambasadora Finlandii w Warszawie. W przyjęciu wzięli też udział studenci filologii fińskiej z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przyjęcie poprzedzone było spotkaniem integracyjnym fennistów zorganizowanym w Katedrze Hungarystyki UW.

Zaproszenie wpłynęło na ręce dr hab. Katarzyny Wojan, prof. UG, od ponad dwóch dekad współpracującej z Ambasadą Finlandii. Wizytę zorganizowały do UW mgr Laurę Santoo i dr Magdalenę Podlaską z Instytutu Skandynawistyki i Fennistyki.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 8. Maj 2023 - 12:42; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 10. Maj 2023 - 09:30; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka