Blended Intensive Programme Erasmus+ dla studentów II roku skandynawistyki w Rumunii

Studenci skandynawistyki po raz drugi brali udział w programie Blended Intensive Programme w ramach programu Erasmus+. W dniach 30.03. –04.04.23 grupa dwunastu studentów drugiego roku linii norweskiej pod opieką  dr hab. Marii Sibińskiej, prof. UG, dr H. Garczyńskiej i mgr S. Fløgstada z Instytutu Skandynawistyki i Fennistyki wyjechała na Uniwersytet Babes-Bolyai w Klużu w Rumunii.

Intensywny program pobytu w Klużu był poprzedzony zajęciami online. Stacjonarne spotkanie ze studentami i wykładowcami z Rumunii i Węgier umożliwiło ciekawą naukę, wymianę doświadczeń skandynawistycznych, zawarcie nowych przyjaźni oraz poznanie pięknego regionu Transylwanii.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: czwartek, 27. Kwiecień 2023 - 14:11; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Kwiecień 2023 - 14:49; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka