Spotkanie konsultacyjne Międzydziedzinowych Studiów Humanistycznych z Uniwersytetów Gdańskiego i Śląskiego

Międzydziedzinowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne (MISHiS) Uniwersytetu Gdańskiego w dniach 15 i 16 maja 2023 r. będą gościć (pok. 171 w budynku Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51) przedstawicieli Indywidualnych Studiów Międzydziedzinowych (ISM) Uniwersytetu Śląskiego.

Planowane są spotkania dyskusyjno-seminaryjne, które mają służyć wymianie doświadczeń i refleksji o kondycji studiów międzydziedzinowych na obu uniwersytetach i w Polsce, o trudnościach, z jakimi się borykają, i o możliwościach i pomysłach na ich przyszły rozwój.

Zapraszam wszystkich zaangażowanych w MISHiS na UG (studentów, tutorów), ale też i wszystkich zainteresowanych ideą indywidualnych studiów międzydziedzinowych.

Pełnomocnik Rektora ds. MISHiS na UG

prof. dr hab. Sławomir Leśniak

Data publikacji: środa, 19. Kwiecień 2023 - 13:45; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 26. Kwiecień 2023 - 10:55; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka