Spotkanie z Katarzyną Figurą z cyklu „Za kulisami”

Zapraszamy na spotkanie otwarte z Katarzyną Figurą, które odbędzie się 24 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 16.00, w Sali Teatralnej na Wydziale Filologicznym, budynek Neofilologii.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do podsumowania 10-letniej obecności naszej gościni w Teatrze Wybrzeże. Porozmawiamy o rolach m.in. w "Fedrze", "Trojankach", "Marii Stuart", "Emigrantkach" i "Czego nie widać"?. Podczas dyskusji nawiążemy również do najnowszych osiągnięć filmowych aktorki w "Victorii" oraz "Chrzcinach".

W drugiej części wydarzenia zaplanowaliśmy pytania od publiczności.

z

• Spotkanie organizowane jest przez Centrum Teatralne UG oraz Koło Naukowe Teatrologów Brikolaż w ramach cyklu spotkań teatralnych ZA KULISAMI.
  • Prowadzenie: Daniela Jagiełło, Klaudia Laskowska i Antoni Zander (studenci II roku Wiedzy o teatrze)
  • Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Data publikacji: poniedziałek, 17. Kwiecień 2023 - 12:29; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 24. Kwiecień 2023 - 12:08; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka