Alicja Szczudlińska - studentka II roku Skandynawistyki nominowna na szczeblu wydziałowym do konkursu Czerwonej Róży

Z radością informujemy, że Alicja Szczudlińska, studentka II roku Skandynawistyki studiów magisterskich została przez Prodziekana ds. Studenckich Wydziału Filologicznego UG, dr Grzegorza Kotłowskiego, nominowana na kandydatkę Wydziału Filologicznego w tegorocznym konkursie Czerwonej Róży.
Alicja Szczudlińska jest m.in. specjalistką ds. public relations&social mediów Nordic Focus Festival, laureatką Nagrody Rektora Uniwersytetu Gdańskiego za studencką działalność kulturalną w roku akademickim 2021/22.
Eliminacje na szczeblu uczelnianym odbędą się 15 marca od godz. 8.00 do 13.00 w Rektoracie UG, według zasad określonych w regulaminie konkursu. Kibicujmy Alicji!
Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 13. Marzec 2023 - 08:03; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 13. Marzec 2023 - 08:22; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka