Wywiad z Profesorami Katarzyną Wojan i Zbigniewem Kaźmierczykiem w lutowym numerze „Gazety Uniwersyteckiej”

Zapraszamy do lektury najnowszego lutowego numeru „Gazety Uniwersyteckiej”. Znajdziecie w nim Państwo wywiad z profesorami Wydziału Filologicznego UG: dr hab. Katarzyną Wojan, prof. UG i dr hab. Zbigniewem Kaźmierczykiem, prof. UG, redaktorami nowego numeru rocznika "Studia Rossica Gedanensia". Zachęcamy do lektury wywiadu zatytułowanego „Studia Rossica Gedanensia” o Rosji i Ukrainie. Rozmawia Tomasz Neumann.

W numerze znajdą Państwo także 8 interesujących wywiadów m.in.: z  Jackiem Zauchą, prof. Krystyną Bieńkowską-Szewczyk, prof. Marcinem Tomczakiem, Waldemarem Kotowskim, dyrektorem ULO, relacje z koncertu jubileuszowego Akademickiego Chóru UG Znamy się... 50 lat! oraz koncertu Adele Songbook + Marta Burdynowicz, które odbyły się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, a także relację z Gali Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej, podsumowanie roku 2022 w Wydawnictwie UG, przegląd wydarzeń z życia uczelni, informacje sportowe oraz kolejną krzyżówkę.

Numer można czytać pod linkiem https://gazeta.ug.edu.pl/wp-content/uploads/2023/02/GU_luty_2023.pdf, a już wkrótce  dostępny będzie na stojakach zlokalizowanych w budynkach uczelni.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: piątek, 24. luty 2023 - 10:53; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 24. luty 2023 - 11:02; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka