Podpisanie umowy o współpracy Wydziału Filologicznego z firmą Hays Poland

Miło nam poinformować, że Wydział Filologiczny UG podpisał umowę intencyjną o współpracy z firmą Hays Poland globalną organizacją, specjalizującą się w dziedzinie rekrutacji i usług HR. Firma wspiera profesjonalistów oraz organizacje łącząc utalentowanych ekspertów z pracodawcami w ponad 20 branżach na całym świecie. Hays Poland posiada oddziały w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz w najbliższym naszym sąsiedztwie Olivia Center.

Podpisanie umowy intencyjnej zaaranżowały w imieniu Hays Poland, Magdalena Białek, senior manager w oddziale trójmiejskim, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego oraz prodziekan ds. Kształcenia i Współpracy z Otoczeniem Zewnętrznym, dr hab. Joanna Jereczek-Lipińska, prof. UG. W ramach współpracy planujemy m.in. projekty edukacyjne dla naszych studentów dotyczące najnowszych trendów biznesie i zawodów przyszłości.

Data publikacji: piątek, 24. luty 2023 - 09:48; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 24. luty 2023 - 09:50; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka