Studentka skandynawistyki stypendystką SWEA Stockholm

Pani Katarzyna Niemcewicz studentka kierunku Skandynawistyka została wyróżniona stypendium SWEA Stockholm.

SWEA Stockholm jest oddziałem SWEA International i co roku przyznaje stypendium językowe. Stypendium jest oferowane zagranicznemu studentowi wizytującemu, który studiuje język i literaturę szwedzką na jednym z trzech szwedzkich uniwersytetów. Celem tego wyróżnienia jest zachęcanie, wspieranie i stymulowanie dalszych studiów nad językiem lub literaturą szwedzką w kraju ojczystym.

Stypendium zostało przyznane na podstawie przygotowanej pracy opisującej doświadczenia związane z nauką języka, szwedzką kulturą i literaturą.

Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!

Załącznik Rozmiar
nagroda-isif-2.jpg 2.18 MB

Data publikacji: poniedziałek, 30. Styczeń 2023 - 12:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 30. Styczeń 2023 - 12:15; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka