Świąteczna zbiórka studentów Instytutu Filologii Germańskiej na "Zupę na Monciaku"

Studentki i Studenci II i III roku grup nauczycielskich Instytutu Filologii Germańskiej na Wydziale Filologicznym organizują z pomocą Agnieszki Kallas oraz Izabeli Braun-Gwiazdowskiej świąteczną zbiórkę pieniędzy dla Zupy na Monciaku, która wspiera trójmiejskich bezdomnych i organizuje pomoc dla Ukrainy. W czwartek 8.12 i w piątek 9.12 podczas przerw w holu I piętra studenci będą częstowali upieczonymi przez siebie ciastami.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: niedziela, 4. Grudzień 2022 - 23:07; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 23. Grudzień 2022 - 08:48; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka