Wystawa fotografii laureatów ogólnopolskiego konkursu studentów romanistyki pt. „Anomalie”

Serdecznie zapraszamy na vernissage  wystawy fotografii laureatów ogólnopolskiego konkursu studentów romanistyki pt. „Anomalie” organizowanego w ramach pierwszego etapu czwartej edycji programu Atelier littéraire. Gdańsk.

Anomalie - plakat

• Data: 9 grudnia 2022 r. godz. 15:00
  • Miejsce: Biblioteka Neofilologiczna na Wydziale Filologicznym UG, ul. Wita Stwosza 51, Gdańsk
  • Wystawa można oglądać do 31 stycznia 2023
  • Zapraszamy również do oddawania głosu w plebiscycie na nagrodę publiczności (losy dostępne w bibliotece).

Data publikacji: piątek, 2. Grudzień 2022 - 12:47; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 26. Kwiecień 2023 - 12:43; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka