Warsztaty dra Carmela Serracino z Uniwersytetu Maltańskiego na filologii klasycznej

W dniu 8 listopada 2022 roku (wtorek) Zakład Filologii Klasycznej na Wydziale Filologicznym UG gości dra Carmela Serracino z Uniwersytetu Maltańskiego (University of Malta, Msida), reprezentującego Instytut Studiów Klasycznych i Archeologii (Classics and Archaeology, Faculty of Arts). W warsztatach prowadzonych przez dra Serracino udział biorą Studenci II i III roku Filologii klasycznej. Zajęcia dotyczą zagadnień związanych z antyczną epiką – poematami Homera oraz Wergiliusza: Ancient epic poetry – an Introduction oraz Language of ancient epic poetry – selected problems and issues.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: wtorek, 8. Listopad 2022 - 12:37; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 8. Listopad 2022 - 12:39; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka