Staże dla studentów w Centrum Zrównoważonego Rozwoju UG

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Gdańskiego na staż w Centrum Zrównoważonego Rozwoju w roku akademickim 2022/23.
-- KOGO SZUKAMY?
Zapraszamy studentów zainteresowanych kształtowaniem postaw społeczności akademickiej w kierunku realizacji celów zrównoważonego rozwoju, w szczególności z kierunków:
✅ dziennikarstwo i komunikacja społeczna
✅ filologia polska
✅ filologia angielska
✅ dyplomacja
✅ bezpieczeństwo narodowe
✅ filozofia
✅ politologia
✅ socjologia
✅ administracja
-- ZADANIA
Program praktyk przewiduje wiele aktywności, które indywidualnie będą dopasowane do potrzeb stażysty i związane będą z aktualnymi zadaniami i projektami realizowanymi w Centrum. Przykładowe zadania:
✅ transkrypcja wywiadów
✅ praca przy redagowaniu wywiadów
✅ opracowywanie materiałów informacyjnych do mediów
✅ pomoc w organizacji wydarzeń
✅ współpraca przy opracowywaniu wniosków projektowych (wyszukiwanie informacji, przegląd baz danych)
-- ZAPEWNIAMY
✅ szkolenie;
✅ narzędzia niezbędne do realizacji zadań;
✅ bieżącą opiekę merytoryczną opiekuna praktyk;
✅ elastyczny czas pracy;
✅ zaliczenie obowiązkowych praktyk studenckich;
✅ możliwość zdobycia równocześnie doświadczenia w pracy badawczej i pracy z otoczeniem zewnętrznym (podmioty społeczne i gospodarcze współpracujące z CZRUG);
✅ możliwość poznania specyfiki przygotowywania wniosków projektowych i realizacji projektów naukowych i edukacyjnych
-- REKRUTACJA - CO TRZEBA ZROBIĆ ❓
Kandydaci zainteresowani stażem proszeni są o przesłanie na adres czrug@ug.edu.pl listu motywacyjnego przedstawiającego zainteresowania związane ze zrównoważonym rozwojem (praca licencjacka, działalność w organizacjach społecznych, chęć związania przyszłej kariery zawodowej z obszarem SDG) wraz z określeniem liczby godzin praktyk, które chcieliby zrealizować w CZRUG, w tytule wiadomości należy wpisać: praktyka studencka.
ℹ Koordynatorem programu stażowego CZRUG jest dr Barbara Kijewska, prodziekan ds. studenckich Wydziału Nauk Społecznych UG.
Zapraszamy!

Data publikacji: środa, 2. Listopad 2022 - 13:04; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 2. Listopad 2022 - 13:10; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka