Monograficzny numer "Tutoring Gedanensis" z pracami studentów polonistyki poświęcony literaturze non-fiction

Najnowsze wydanie czasopisma "Tutoring Gedanensis" jest pierwszym monograficznym numerem serii. Prezentuje artykuły studentów filologii polskiej na Wydziale Filologicznym UG poświęcone interpretacjom literatury niefikcjonalnej. Prace powstały na tutorialach oraz seminariach prowadzonych przez dr hab. Magdalenę Horodecką, prof. UG.

W numerze znajdziemy rozważania tutorki na temat dydaktyki akademickiej, a nade wszystko analizy prozy następujących autorów: W. Sieroszewskiego, G. Orwella, S. Aleksijewicz, G. Wallraffa, W. Tochmana, M. Szczygła, A. Kuźniak, K. Boni, I. Wiśniewskiej. J. Bator,  A. Sobolewskiej, A. Czerwińskiej-Rydel oraz T. Torańskiej.

Gratulujemy młodym autorom i zachęcamy studentów do publikacji swoich prac!

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: wtorek, 18. Październik 2022 - 14:27; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 18. Październik 2022 - 14:49; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka