Studiuj filologię germańską na Wydziale Filologicznym! Już tylko do 12 września rejestracja na studia I stopnia!

Już tylko do 12 września możesz zarejestrować się na filologię germańską I stopnia na Wydziale Filologicznym w roku akademickim 2022/23.

Na filologii germańskiej spełnisz swoje przyszłe cele jeśli:

Pragniesz podróżować po świecie: zobaczyć Bramę Brandenburską w Berlinie czy słynną katedrę w Kolonii? Marzysz, aby część studiów odbyć w uczelni zagranicznej? Chcesz spotkać ciekawych ludzi, uczestnicząc w międzynarodowych projektach wymiany akademickiej DAAD, lub korzystać z bogatej oferty wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+ z uczelniami w: Augsburgu, Duisburgu, Düsseldorfie, Koblencji, Kolonii, Lipsku, Moguncji, Würzburgu czy Zittau/Görlitz? Myślisz o pracy tłumacza konferencyjnego lub chcesz sprawdzić się w pracy naukowej? Chcesz, by studia były dla Ciebie trampoliną do najlepszych firm polskich i zagranicznych?

Specjalność biznesowo-gospodarcza albo translatoryczna będą dla Ciebie drogą do sukcesu, a na atrakcyjną praktykę zawodową przyjmą Cię takie firmy, jak Bayer czy ThyssenKrupp. A może zamierzasz zmieniać polską szkołę, uczyć nowocześnie i niekonwencjonalnie? Z naszą pomocą zostaniesz nauczycielem, jakiego zawsze chciałeś mieć.

Na filologii germańskiej opanujesz język niemiecki na najwyższym poziomie i poznasz świat kultury Goethego, Kafki i Grassa.

Trwa nabór także na II stopień filologii germańskiej stacjonarnej i niestacjonarnej:

Jeśli chcesz do nas dołączyć, pamiętaj o kolejnych etapach rekrutacji:
✅ Zarejestruj się w systemie IRK
✅ Aktywuj profil kandydata

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji: https://ug.edu.pl/.../niezbednik-kandydata/etapy-rekrutacji

Data publikacji: poniedziałek, 5. Wrzesień 2022 - 09:07; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 6. Wrzesień 2022 - 07:44; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka