Zeszyt specjalny Almanachu Twórczości Artystycznej Studentów UG pt. "Ukraina"

Zapraszamy do lektury specjalnego zeszytu "Almanax" Twórczości Artystycznej Studentów UG pt. "Ukraina". Tym razem ma charakter nieco odmienny: na pierwszy plan wysuwa się dramatyczny i podniosły temat. Numer adresowany jest po części do ukraińskich Sióstr i Braci, po części do Polaków. Ma dodawać ducha, stanowić świadectwo wsparcia, ale także popularyzować podstawową wiedzę o kulturze, historii, tożsamości Ukrainy i o wadze, jaką miała ona w dziejach naszej kultury, historii i tożsamości. I nie - nie robiliśmy tego zamiast realnie pomagać - "ukraiński" AX powstawał "po godzinach" często wypełnionych konkretną pracą na rzecz naszych Sióstr i Braci.
Слава Україні!

Data publikacji: poniedziałek, 28. Marzec 2022 - 08:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Kwiecień 2022 - 11:11; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka