Wystawa "Wędrowny sztukmistrz Cyprian Norwid"

28 lutego 2022 o godzinie 12:00 w holu głównym Wydziału Filologicznego, ul. Wita Stwosza 55, otwarto wystawę pt. WĘDROWNY SZTUKMISTRZ CYPRIAN NORWID. Wystawa jest prezentowana na naszym Wydziale dzięki inicjatywie Pana Wicemarszałka Senatu Bogdana Borusewicza. Ekspozycja była wystawiona w zeszłym roku w gmachu Senatu RP, obecnie, od 1 marca do 30 kwietnia 2022, będzie można ją oglądać na Wydziale Filologicznym UG do 30 kwietnia 2022 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Stanowi doskonałe ogniwo łączące zeszłoroczne obchody Roku Norwidowskiego z celebrowanym aktualnie Rokiem Polskiego Romantyzmu.

W imieniu organizatorów: dr Sylwia Karpowicz-Słowikowska

Data publikacji: piątek, 25. luty 2022 - 08:33; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 2. Marzec 2022 - 11:53; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka