Wywiad z Dominiką Byczek, absolwentką specjalności nauczycielskiej filologii polskiej, pt. "Jak dzielić się wiedzą?"

Zapraszamy do lektury wywiadu z Dominiką Byczek,  absolwentką specjalności nauczycielskiej filologii polskiej na Wydziale Filologicznym UG, zatytułowanego "Jak dzielić się wiedzą?".
Dominika Byczek jest założycielką i redaktorką portalu lekcjaliteratury.pl oraz portalu zadłużenia.com oraz nauczycielka języka polskiego w szkole Laboratorium Edukacji.
Cykl wywiadów z absolwentami Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego w czasopiśmie "CDN..." prowadzi Rafał Skowroński.

Data publikacji: poniedziałek, 6. Grudzień 2021 - 13:41; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 6. Grudzień 2021 - 13:51; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka