V Festiwal Filmów Nowomedialnych - Cineramafest 2021

Miejsce wydarzenia: Centrum Filmowe Uniwersytetu Gdańskiego
Organizator wydarzenia: Uniwersytet Gdański
Plakat wydarzenia

W dniach 4-5 października na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się V edycja Festiwalu Filmów Nowomedialnych Cineramafest 2021. Gwóźdź programu wydarzenia stanowi konkurs krótkometrażowych produkcji audiowizualnych, w którym jedną z projekcji walczących o zwycięstwo może zostać Twój film.

Konkurs adresowany jest do każdego twórcy, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy doświadczenia filmowego. Co warto wiedzieć?

• Długość filmu powinna wynosić od 1 do 30 minut.
  • Film powinien odnosić się w swej tematyce/treści do problemów związanych ze współczesną kulturą audiowizualną (mediów, technologii, ich społecznych konsekwencji).
  • Każdy twórca może zgłosić maksymalnie 3 filmy.
  • Na zgłoszenia czekamy do 12 września.

Regulamin: www.cineramafest.ug.edu.pl/rules/

Oprócz konkursu podczas festiwalu planowane są atrakcje towarzyszące, a każdą z osób zgłaszających swoją pracę (i nie tylko!) zapraszamy na pokazy do Centrum Filmowego Uniwersytetu Gdańskiego. Do zobaczenia!
Więcej informacji: https://cineramafest.ug.edu.pl/

Data publikacji: poniedziałek, 30. Sierpień 2021 - 13:19; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 2. Wrzesień 2021 - 11:38; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka