"Muzyką malowane" - projekt studentek Zarządzania instytucjami artystycznymi w ramach XII Festiwalu Between.pomiędzy

Trzej młodzi kompozytorzy związani z Gdańską Akademią Muzyczną: Krzysztof Jurczak, Maksym Kalinowski i Miłosz Kowalewski wzięli udział w projekcie licencjackim trzech studentek Zarządzania instytucjami artystycznymi na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego: Agaty Czaplickiej, Agnieszki Salamądry i Doroty Szagżdowicz.
Premiera projektu zatytułowanego "Muzyką malowane" będzie miała miejsce w ramach XII Festiwalu Between.pomiędzy. Projekt promuje młodych twórców, edukuje młodego odbiorcę i ukazuje powiązania pomiędzy muzyką a sztuką wizualną.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Agatą Czaplicką, Dorotą Szagżdowicz i Agnieszką Salamądry, która odbyła się w niedzielę 25.04.2021 o 14:05 w Radiu Gdańsk S.A.
-- Więcej informacji: https://fb.me/e/10SMV6eh1

Data publikacji: poniedziałek, 26. Kwiecień 2021 - 12:52; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 27. Kwiecień 2021 - 11:06; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka