Ambasada Japonii ogłasza nabór kandydatów do programu MIRAI

Trwa rekrutacja kandydatów do udziału w programie MIRAI (Mutual understanding, Intellectual Relations and Academic Exchange Initiative), w ramach którego studenci mogą wyjechać na około tygodniowy pobyt do Japonii, gdzie wezmą udział w dyskusjach z rówieśnikami z innych krajów. W czasie pobytu poznają także kulturę, gospodarkę i politykę Japonii.

W tym toku studenci z Polski mogą ubiegać się o udział w trzech grupach tematycznych: polityka i bezpieczeństwo, ekonomia i biznes, nauka i technika.

Więcej informacji o programie oraz formularz aplikacji online znajdują się pod adresem:

Kontakt: Ambasada Japonii, Jacek Mendyk, e-mail: jacek.mendyk@wr.mofa.go.jp

Data publikacji: poniedziałek, 8. luty 2021 - 13:00; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 8. luty 2021 - 13:02; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka