fbpx "Almanach Between na rok 2020" pod redakcją prof. UG Tomasza Wiśniewskiego | Wydział Filologiczny

"Almanach Between na rok 2020" pod redakcją prof. UG Tomasza Wiśniewskiego

Miło nam poinfomowć, że właśnie ukazał się Almanach Between na rok 2020 pod redakcją dr. hab. Tomasza Wiśniewskiego, prof. UG, w dostępie otwartym on-line. Ebook ukazał się nakładem Wydawnictwa Maski w ramach stypendium Kultura w sieci Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz obchodów Jubileuszu 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego. Publikacja zawiera, między innymi, przedłożone przez studentów kierunku zarządzanie instytucjai artystycznymi "case studies", dotyczące działalności krajowych i zagranicznych instytucji kultury w czasie globalnej pandemii.

Szczegółowe informacje poniżej a także na stronie: https://www.between.org.pl/almanac

czwartek, 19 listopada 2020 roku, 10:14