Wywiad ze studentami filmoznawstwa, twórcami filmu „Endgame”

Decyzje, których nie unikniemy. Wywiad z twórcami filmu „ENDGAME” w Magazynie Filmowym Cinerama. Rozmawiał Mateusz Białas

z

Kapitan Sztos – bohater w masce czy zwykły chłopak uciekający przed dorosłością w świat wyobraźni? Przeczytajcie wywiad z twórcami filmu ENDGAME – reżyserem Michałem Wasilewskim, operatorem Alexem Zweifelem oraz odpowiedzialnymi za produkcję Lidią Mikulską i Kasią Stasiełuk. Wszyscy oni są studentami lub byli wiedzy o filmie i kulturze audiowizualnej lub produkcji form audiowizualnych na Wydziale Filologicznym UG.

Data publikacji: czwartek, 4. Czerwiec 2020 - 10:14; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 26. Czerwiec 2020 - 14:17; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka