Martyna Kiedrowska, studentka Wiedzy o filmie i kulturze audiowizualnej, laureatką stypendium Starosty Kartuskiego

W środę 18 grudnia starosta kartuski Bogdan Łapa wręczył stypendia za rok akademicki 2018/19 dla najzdolniejszych studentów, mieszkających na terenie powiatu kartuskiego. Wśród 11 tegorocznych stypendystów znalazła się Martyna Kiedrowska, studentka Wiedzy o filmie i kulturze audiowizualnej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego.  Już po raz 14. władze powiatu przyznały nagrody osobom, które nie tylko mogą się pochwalić wysoką średnią, ale też osiągnięciami w nauce, sporcie czy działalności artystycznej bądź społecznej oraz ogólna aktywnością na rzecz powiatu. Stypendium to 2790 zł. Samo wsparcie finansowe ma znaczenie motywacyjne i realizowane jest w ramach programu Wspierania Uzdolnień w Powiecie Kartuskim. Dotąd 117 studentów otrzymało stypendia starosty na łączną kwotę 350 tys. zł.

Pani Martynie serdecznie gratulujemy!

Informacja ze strony: https://kartuzy.naszemiasto.pl/najlepsi-studenci-z-powiatu-otrzymali-stypendia-starosty/ar/c5-7475341

Data publikacji: środa, 8. Styczeń 2020 - 09:05; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 8. Styczeń 2020 - 09:05; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka