fbpx Współpraca Instytutu Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym UG z firmą Personal PR. PR & Marketing Solutions | Wydział Filologiczny

11 lipca 2019 przedstawicielki Instytutu Filologii Polskiej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego: dr hab. Izabela Kępka, prof. UG, i dr hab. Magdalena Horodecka, prof. UG, spotkały się z przedstawicielkami firmy Personal PR. PR & Marketing Solutions. Przedmiotem spotkania były plany włączenia pracowników firmy w proces PR-owej oraz marketingowej edukacji studentów.Pozwoli to na dużo większy udział studentów w projektach o charakterze praktycznym, dającym wgląd w  ich przyszły rynek pracy.

Ustalono główne obszary współpracy na rok akademicki 2019/2020: organizację warsztatów i zajęć prowadzonych Wydziale Filologicznym, w ramach przedmiotów kursowych, m.in.: Etyka słowa, Sztuka reklamy czy Dziennikarstwo internetowe, współpraca w ramach przeprowadzania praktyk dla studentów specjalności Media i PR, współpraca z kołami naukowymi działającymi na Wydziale Filologicznym, możliwość przeprowadzania warsztatów dla Personal PR przez nauczycieli akademickich UG oraz współpraca Personal PR i Promocji Wydziału Filologicznego.

poniedziałek, 7 października 2019 roku, 10:50