Wykład prof. Goro Christopha Kimury nt. Strategie transgranicznej komunikacji: Perspektywa polsko-niemiecka z japońskiego punktu widzenia | Wydział Filologiczny

Pracownia Badań nad Narracjami Pamięci Pogranicza (IFG)

zaprasza na wykład gościnny prof. Goro Christopha KimuryUniwersytetu Sophia w Tokio na temat:

Strategie transgranicznej komunikacji: Perspektywa polsko-niemiecka z japońskiego punktu widzenia/ Strategien grenzüberschreitender Kommunikation: Deutsch-polnische Perspektiven (aus japanischer Sicht).

Wykład odbędzie się we wtorek 12 marca o godz. 16.45 w sali 259 na Wydziale Filologicznym, budynek Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51.

środa, 6 marca 2019 roku, 11:16